תיקון צנרת ביוב ללא הרס

תיקונים לצנרת ללא הריסה

עצרו הכל! מתי בפעם האחרונה זכרתם לבדוק את הצנרת שלכם?

הגיע הזמן למנוע את התקלה הבאה!

הצנרת הביתית היא אינה חסינה מכל – גורמים כמו שורשי עצים שמנצלים את הסדקים במערכת האינסטלציה כדי לגדול בתוכה, חלודה, אבנית וכל גורם אחר שיוצר בלאי בצנרת כמו התקנה לקויה, חפצים שנמצאים בצנרת ואינם אמורים להימצא בה ועוד – כל אלו יכולים לגרום לנזק מאסיבי לצנרת שלכם.

תיקון מערכת האינסטלציה הוא די שכיח, אך בעוד שבעבר נאלצתם לחזות באינסטלטור שובר לכם את הרצפות או הקירות, היום אפשר גם אחרת.

תיקון צנרת מודרני של חברת WaterFix משלב טכנולוגיה חדישה כגון שימוש בסיבים אופטיים, מצלמות או רובוטים, על מנת להיכנס בקלות אל תוך הצנרת ולאתר את מקור הבעיה, לתקן אותה, ולסגור אותה בצורה נקייה, מהירה ואיכותית.

לשיטות התיקון המודרניות שאנו מציעים יש יתרונות כמו חיסכון בעלויות ובזמן, בלגאן ולכלכוך מינימלי ויעילות ממוקדת. אך עם זאת, תיקון צנרת ללא הריסה אינו שירות שמציעה כל חברה אינסטלציה, כיוון שהוא גובה מחיר גבוה – ציוד יקר וחדשני, מיומנות בתחום וניסיון בעבודה עם הכלים החכמים, כמו גם עם כלים נוספים שיכולים לפתור בעיות אחרות העלולות לצוץ בזמן התיקון.

אנו מתגאים בניסיון הרב בתחום האינסטלציה שרכשנו במהלך השנים, שעוזר לנו למצוא פתרונות יעילים, מהירים ונקיים, המתאימים ככפפה ליד לכל בעיה שתתקלו בה.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון שירותים כגון בדיקת אינסטלציה, איתור נזילות, צילום צנרת ובדיקת אינסטלציה וכן תיקונים לצנרת בשיטות חדשניות. אנו גם מציעים שיפוצים ברמה גבוהה לאינסטלציה כאשר אנו עובדים לצד אדריכלים מוכרים, על מנת לספק לכם פתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

חברת WaterFix דואגת תמיד להיות מעודכנת בשינויים וההתפתחויות בתחום, ולהצטייד בציוד החדש והאיכותי ביותר, על מנת שנוכל לפתור לכם את כל בעיות הצנרת. אנו לומדים ומתפתחים בכל יום, כדי שנוכל להמשיך ולספק לכם שירות מעולה.

אל תחכו לדקה התשעים! דברו איתנו עוד היום ותהנו מתיקוני צנרת איכותיים ללא הרס נלווה, שיתפקדו בצורה הטובה ביותר ויחזיקו לכם לאורך זמן.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס

תיקון צנרת ביוב ללא הרס ע"י איש מקצוע

תיקון צנרת ביוב ללא הרס נעשה על ידי אינסטלטור מומחה לעניין. מדובר על תהליך המתבצע במספר שלבים. ראשיתו בגילוי מקום התקלה באמצעות מצלמת סיב אופטי מיוחדת. המשכו בטיפול אשר יפתור את הבעיה מהיסוד. חברת WaterFix עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס – באמצעים מיוחדים

תיקון צנרת ביוב ללא הרס נעשה באמצעים מיוחדים אשר מצויים בידי האינסטלטור. ראשית יש צורך לאתר את מקום וסוג התקלה. עושים זאת על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת פנימה. הדבר קורה בעיקר בצנרת ביתית. צנרת רחבת ממדים מצויה בחצרות הבתים ואליה ניתן להכניס גם רובוט על גלגלים המסוגל לצלם את כל הדפנות.  ניתן למנות מספר תיקונים. אחד הנפוצים בהם לתיקון סדקים קיימים הינו על ידי החדרת בלון שעליו מודבקות יריעות פיברגלאס עמידות. את הבלון מכניסים פנימה מיד לאחר תהליך של ניקוי יסודי לצנרת באמצעות לחץ מים, שימוש בכימיקלים ובשיטות נוספות. את הבלון מצמידים לאזור הסדוק ומנפחים באמצעות ציוד מיוחד. כך הוא נדבק מהצד הפנימי ומתייבש כעבור זמן. הטלאי שנוצר מספק איטום יעיל ועמיד לאורך זמן רב בפני כימיקלים, חומצות ועוד. היתרון בתיקון יעיל כזה הינו שהוא מייתר את הצורך בהחלפת צנרת הכרוכה בשיפוץ כללי של קו ביוב בעלויות ניכרות.

תיקון באמצעות שרוול

תיקון אחר לצנרת ביוב נעשה באמצעות שרוולים מיוחדים המוחדרים פנימה ומודבקים לאזור הפגוע. הוא מתאים מאוד לצנרת המצויה מתחת למרצפות בחדרי האמבטיה והשירותים. גם כאן היא מייתרת החלפת מרצפות קיימות שלעיתים, אף גולשת לשיפוצים נרחבים. במקרה והנזקים למערכת הביוב חמורים לא יהיה מנוס מהחלפתה כליל בחדשה. המערכות החדשות עשויות מפלסטיק קשיח המביא עימו יתרונות רבים.

שירות מאינסטלטורים מומחים

חברת WaterFix מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, טיפולים יסודיים, עמידה בלוחות זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות מוצלח ללקוחות רבים לאורך זמן וכדומה. הם ישמחו להעמיד את התשתית המעולה הקיימת אצלם לטובת אחרים.

מחפשים אינסטלטור מומלץ? אנחנו כאן לשירותכם!

עוד בנושא

צילום צנרת ביוב
צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ובדיקת אינסטלציה רוצים לשמור על צנרת תקינה ולהימנע מהרס ולכלוך? הגעתם למקום הנכון. למה זה כל כך חשוב: הבטחת תקינות הצנרת וביצוע בדיקות יסודיות הן חשובות מאין כמותן

קרא עוד >>
בדיקת אינסטלציה
בדיקת אינסטלציה

בדיקת אינסטלציה נדרשת, בעיקר, כאשר יש חשד לנזילות, אבל לא רק. היא מתבצעת גם כאשר מזמינים בדק בית לפני רכישת נכס ישן ובמקרים אחרים. את הבדיקות עושים באמצעות מצלמות תרמיות

קרא עוד >>
איתור נזילה בצנרת
איתור נזילה בצנרת

גם אתם מתמודדים עם אתגרים בכל הנוגע לשמירה על תקינות מערכות האינסטלציה שלכם? יש לנו את הפתרון לכל הצרות שלכם. אחת הבעיות הנפוצות ביותר כיום היא דליפות שלא זוהו –

קרא עוד >>